Bursaspor taraftarları, 16 Kasım Pazar günü Beşiktaş ile yapacakları maça hazırlanan yeşil-beyazlı futbolculara moral verdi! Oyunculara baklava ikram eden ve çiçek veren taraftarlar, "Beşiktaş'ı yenmeyen Bursalı değildir" yönünde tezahürat yaptı!

Özlüce Tesisleri'nde teknik direktör Güvenç Kurtar gözetiminde yapılan akşam antrenmanını bir grup yeşil-beyazlı taraftar da izledi. ''Beşiktaş'ı yenmeyen Bursalı değildir'' yönünde tezahürat yapan taraftarlar, daha sonra futbolculara baklava ikram etti ve çiçek verdi.

Güvenç Kurtar ve futbolcularla görüşen taraftarlar, pazar günü tribünleri doldurarak takımı 90 dakika boyunca destekleyeceklerini belirterek, bu maçın camia açısından büyük önem taşıdığını, galibiyetten başka bir sonuç düşünmediklerini söylediler.

Beşiktaş maçının önemini bildiklerini ifade eden Kurtar da ''Öncelikle antrenmana gelerek bize destek verdiniz. Pazar günü de tribünlerin dolu olacağına inanıyorum. Bizim de hedefimiz 3 puan. Başka bir sonuç düşünmüyoruz. İnşallah sizin de desteğinizle sahadan sevinerek ayrılan taraf biz olacağız'' dedi.