Sony Ericsson Walkman Telefon W810

Sony Ericsson kategorisinde ve Sony Ericsson Walkman forumunda bulunan Sony Ericsson Walkman Telefon W810 konusunu görüntülemektesiniz. Sony Ericsson Walkman Telefon W810 Sony Ericsson Walkman Telefon W810 Sony Ericsson tüketicinin mobil müzik deneyimini daha da geliştirmek için Walkman markalı mobil müzik telefonları serisine son eklemesini yaptı : ...

reklamlar
 1. #1
  Senior Member
  Kayıt Tarihi
  25-12-07
  Mesajlar
  901

  Arrow Sony Ericsson Walkman Telefon W810


  Sony Ericsson Walkman Telefon W810

  Sony Ericsson tüketicinin mobil müzik deneyimini daha da geliştirmek için Walkman markalı mobil müzik telefonları serisine son eklemesini yaptı : zarif, saten ve siyah W810.

  Dört bantlı bir EDGE telefonu olan Sony Ericsson W810, kullanıcılarına dünyanın her yerinden sevdiklerine bağlanabilirken CD koleksiyonlarını transfer etme veya operatör müzik yükleme servislerine erişme olanakları sağlıyor.

  Sony Ericsson W810, sunduğu yüksek hızda bilgi transferi; saatlerce müzik dinleme, yüksek çözünürlükte mega-piksel resimler çekme ve yollama, İnternete bağlanma ve anlık mesajlaşma veya e-posta yoluyla bağlı kalma özellikleriyle tüketicilere mobil çokluortam fonksiyonelliğinin en son noktasını yaşatıyor.

  En son Walkman telefon tüketicilere zengin müzik koleksiyonlarını, fotoğraflar, video ve diğer çokluortam dosyalarını telefonlarında taşıma imkanı sunan 512MB kapasiteli çıkarılabilir bir Hafız Kartına sahip.

  Bu depolama ünitesinin 2GB'lık versiyonunu satın almak da mümkün.

 2. #2
  Junior Member
  Kayıt Tarihi
  28-02-09
  Mesajlar
  2

  Standart Cevap: Sony Ericsson Walkman Telefon W810

  teşekkürler

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Gönderi Kuralları

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •