Topal özel çalışıyor


Galatasaray UEFA Avrupa Ligi rövanşında Tobol ile yapacağı maçın hazırlıklarını Florya Metin Oktay Tesisleri'nde basın ve taraftara kapalı olarak yaptığı antrenmanlarla sürdürüyor.
Teknik ekip Frank Rijkaard, Johan Neeskens, Nezih Ali Boloğlu, Albert Roca ve Carlos Cuadrat yönetiminde, saat 10.30’den itibaren yapılan sabah antrenmanı ısınma ve açma germe egzersizleriyle başladı.
Antrenmanın ana bölümünde kondisyon çalışmalarının ardından taktik çalışmalar yapıldı. Antrenman soğuma ve açma germe çalışmalarıyla tamamlandı.
Volkan Yaman tedavisinin yanı sıra sahada takımdan ayrı olarak çalıştırıldı. Tedavisi süren Mehmet Topal sağlık ekibi tarafından sahada özel olarak çalıştırıldı.
Galatasaray, FC Tobol ile Perşembe akşamı Ali Sami Yen Stadı’nda oynayacağı rövanş karşılaşmasının hazırlıklarını bu akşamüstü 18.00’de basın ve taraftara kapalı olarak yapacağı antrenmanla sürdürecek. 22 Temmuz Çarşamba sabahı Teknik Direktör Frank Rijkaard’ın saat 10.15’te Turgay Vardar Basın Odası’nda düzenlenecek basın toplantısının ardından saat 10.30’da yapılacak antrenmanın ilk onbeş dakikası yalnızca basına açık olacak.